ארביטראז ואליו הנה קרן גידור מנייתית הפועלת בשיטת השקעות הערך, ומתמקדת במחקר מעמיק של חברות,במטרה לזהות הזדמנויות השקעה, ולהשיא תשואה עודפת למשקיעים.

הקרן פיתחה מודל השקעות ייחודי,המשלב מספר מנהלי השקעותומספר אסטרטגיות השקעה, על מנתלהפחיתאת הסיכון, ולמקסם אתפוטנציאל התשואה.

השקעה ישירה במניות, על ידי צוות מנהלי השקעות אחראי ומנוסה.

השקעה בקרנות גידור נבחרות, לאחר בדיקת נאותות ומעבר מבחן השקעה.

השקעה בקרנות נאמנות וקרנות סל, לצורך אלוקציית נכסים מהירה, ומתן מענה לנזילות.

פיזור:משקיע בודד יוכל להשקיע בדרך כלל בקרן גידור אחת בלבד,בארביטראז ואליו ההשקעה מחולקתבין מספרקרנות גידור, כשאנועוקביםבאופן שוטףאחר ההתפתחויות בכל קרן,ובכך מפחיתיםאתהסיכון בצורה משמעותית.בנוסף, אנו מבצעים השקעה ישירה במניות, אשר להערכתנו נסחרות בתמחור חסר.

נזילות:השקעה בקרנות נאמנות וקרנות סל מאפשרת מתן מענה מהיר לנזילות, והגדלה אוהקטנה של החשיפה המנייתית, ללא תלות בסחירות נייר הערך.

אחריות:אנו לא מאמינים כי החכמה ניתנה לאדם אחד. לכן, לצד מחקר עצמאי והשקעה בחברות, אשר להערכתנו גלום בהןפוטנציאל השבחה משמעותי, אנו משקיעים במספר קרנות גידור נבחרותאשר מעסיקות עשרות מנהלי השקעות ואנליסטים.

ביטחון:הקרן מנוהלת בבנק הבינלאומי, הנאמן לכספי המשקיעים באמצעות U-Bank חברה לנאמנויות.

הקרן מפוקחת על ידיפירמת רואי החשבון זיו האפט BDO, מהמשרדים הגדולים בישראל.

גמישות:סכום השקעה מינימאלי בקרן הנו- 500,000 שח בלבד.

שלומי עבדבמשך כ-5 שניםכעורך דין במספרמשרדים מובילים בתחוםדיני חברות וחדלות פירעון.

לאחר שצבר ניסיון רב בעולם התאגידי, והיכרות מעמיקה עם תהליכי הבראה,החל שלומי להתמקד בניהול השקעות, ובעיקרבמחקר של חברות קטנות ואיכותיות אשר נמצאות מתחת לרדאר של הגופים המוסדיים בארץ.ניתן להתרשם מרעיונות השקעהבבלוג ששלומי מנהל.

לאילן 22 שנות ניסיון בשוק ההון,בשורת תפקידים בכירים בחטיבה לבנקאות פרטית של בנק לאומי, וכמנכל בית השקעות.אילן בוגרתואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר- אילן, ומגוון רחב של קורסים והכשרות בניהול פיננסי.

אילן נשוי, אב לשלושה, מאמין באורח חיים בריא הכולל תזונה טבעונית,אימוני טריאתלון,ואף סיים בהצלחה את תחרות איש הברזל באוסטריה.

מסמך זה אינו מהווה הצעה להשקעה בקרן או הזמנה לקבלת הצעה כאמור. המידע במסמך זה אינו מהווה בסיס לקבלת החלטות השקעה, ואינו מהווה המלצה ו/או חוות דעת ו/או ייעוץ השקעות ואינותחליף לשיקול דעתו העצמאי של כל משקיע. אין לראות באמור משום הצעה להשקעה בניירות ערך, או בכלל. התקשרות עם כל שותף מוגבל תהא בהתאם לאמור בהסכם השותפות המוגבלת ובנספחיו בלבד. (C) כל הזכויות שמורות לקרן הגידור ארביטראז ואליו